HLEDÁME DALŠÍ PARTNERY PRO PRODEJ A IMPLEMENTACE!

Řešení pro třetí a čtvrtou fázi EET

V naší nabídce se již osvědčily pokladny bez měsíčního paušálu - STANDARD a STANDARD mini. To je nejlevnější řešením pro EET na českém trhu.

standard

Za nabízenou cenu mají tyto pokladny vlastnosti "velkých kas". Správa dat, včetně nastavení pro EET probíhá v PC prostřednictvím jednoduchého webového rozhraní. Pokladna s integrovanou tiskárnou je plně mobilní, takže ji lze využít i při stánkovém prodeji při omezeném přístupu k elektrické síti. Podporuje připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, nebo Ethernetu (Standard). Pracovat je možné až s 15 000 položkami. Běžné je rozdělení do skupin a oddělení, navíc je možné jednoduše zjistit aktuální stav zásob na skladě. Pokladnu je možné propojit s pokladní zásuvkou, se čtečkou čárových kódů, podporuje váhové kódy atd.

Pokladní komplety a all-in-one zařízení:

pokladna-s-tiskarnou-anypos100-0008

Jejich výhodou je nejen kompaktnost a cena, ale i implementace SW EET-POS.cz. Ten jsme připraili právě pro druhou vlnu EET - pro maloobchod.

  • EET-POS.cz je přehledná pokladní aplikace bez paušálů - bez měsíčních poplatků.

Nehraje si na žádné složitosti, používá jasně a logicky to, na co jsou pokladní zvyklí z „tlačítkových“ pokladen, z běžného pokladního software. Aplikace je „štíhlá“ – má nízké nároky na výkon HW a na datovou komunikaci. Aplikace zcela odpovídá požadavkům EET a je vyvinuta pro české podmínky a české prostředí. Splňuje požadavky pro práci on-line i off-line. Umožňuje „rychlý prodej“ jen zadáním částky k příslušnému zboží, nebo k sazbě DPH. Zkušenost vývojářů aplikace z dalších trhů s evidencí tržeb je zárukou bezchybného fungování.

idt800-eetpos1

Pro Vaše dotazy jsme Vám rádi k dispozici. Rádi Vás uvítáme na našem stánku na konferencích, nebo na workshopech.

Máte zájem o další informace?

Kontaktujte nás